מדידה אדריכלית: השירות שלא תרצו לפספס לפני השיפוץ

חושבים לעשות שינוי בבית ולהיכנס לתהליך שיפוץ? בין אם כבר בחרתם את הגורם המתכנן ובין אם עוד לא, אתם ככל הנראה רוצים לבצע מדידה אדריכלית. מדידה אשר עושה שימוש באמצעים מתקדמים, תעבור על כל הבית, הנישות והחדרים ותגיש לכם תוכנית דו ממד והדמיה תלת ממדית. התכנון שיבוא בעקבות המדידה יהיה הרבה יותר מדויק ויחסוך לכם זמן וכסף.

קריטריונים בבחירת חברת מדידה אדריכלית

המטרה שלכם היא לקבל את הנתונים הרלוונטיים בזמן נוח ובאופן שאתם, הגורם המתכנן והמבצעים תוכלו להשתמש בהם. לכן, בבחירת המודד כדאי לבחון את שלושת הקריטריונים הבאים:

ניסיון קודם בתחום

הניסיון מאפשר למודד לשים לב לפרטים הקטנים ביותר. כל פרט חשוב ומשפיע על התכנון, על הצעות המחיר שיתקבלו בשלב מאוחר יותר מאנשי המקצוע וככל שהמדידה טובה יותר כך פוחת הפער בין התכנון לבין המציאות. באמצעות עלות מדידת בית או דירה ניתן לבחון את ניסיון החברה המציעה. זאת בהסתמך על מה שהיא נותנת את הצעת המחיר.מדידה אדריכלית השירות שלא תרצו לפספס לפני השיפוץ

אופי העבודה ומה תקבלו

אחת השאלות שיש לשאול כבר בתחילת הדרך היא מה החברה מבצעת וכיצד היא מעבירה את הנתונים. חברת טרידיגו מספקת מדידה מלאה של הבית ומגישה אותה לנוחיות המתכננים על גבי תוכנית דו ממד והדמיית תלת ממד. המעצב או האדריכל יכולים להשתמש בהדמיה בתוכנות כמו סקאצ'אפ ולבצע תכנון מדויק.

לוח זמנים

בפרויקטים בתחום השיפוץ ושינויי מבנה לא פעם ישנו לחץ של לוח זמנים. בבחירת החברה כדאי לבדוק את מידת הזמינות שלה, דרך העבודה ותוך כמה זמן אפשר יהיה לקבל את הנתונים שהיא מפיקה. מדידה אדריכלית ומדידת מ"ר מקצועית יכולה להתבצע לרוב תוך יום בו המודד עובר בין כל חדרי ואזורי הבית. את הגשת התוכניות אפשר לקבל תוך יום עד יומיים. 

דילוג לתוכן