מדידות נכסים או מדוע אתם לא רוצים לסמוך רק על תוכניות ישנות

ישנן סיבות שונות לבצע מדידות נכסים כשהנפוצות הן שיפוץ ושינוי הנכס. המדידה מתבצעת באופן יסודי, עם אמצעים מתקדמים. בסיומה תקבלו תוכנית דו ממדית עליה תוכלו להסתמך לצורך ביצוע שינויים במבנה או לצורך בחינה של הנכס שנמצא לפניכם. בנוסף, תקבלו הדמיית תלת ממד שתאפשר לגורם המתכנן "להלביש" את השינויים כך שתראו את התמונה המלאה הקיימת והעתידית.

תוכניות ישנות עלולות להציג מידע לא אמין

בישראל ישנם מבנים אשר לא עברו שינוי עשרות שנים. אין עם זה כל בעיה אלא עד שמגיעים לשלב בו יש רצון (או צורך) לשפץ. לא פעם קשה להשיג את תכניות הבניה וכשאלה נמצאות, מתגלה פער בינן לבין המציאות. הסיבות לכך יכולות להיות נעוצות בחוסר תשומת לב, אי תיאום בין הגורם המתכנן למבצע ואמצעים ישנים למדידה. כך או אחרת, לא מומלץ להסתמך על תכניות אלו.

מדידות נכסים או מדוע אתם לא רוצים לסמוך רק על תכניות ישנות

הפתרון – מדידות נכסים לפני שיפוץ

תהליך שיפוץ תמיד מרגש אך לעתים הוא גם מפתיע והמטרה היא להימנע מהפתעות ככל האפשר. אף אחד לא רוצה להיכנס לשיפוץ עם הצעת מחיר אחת ולסיים אותו במחיר שונה שנובע מפער בין התוכנית למציאות. הזמנת שירותי מדידות נכסים ומדידת נדל"ן להשקעה באמצעים מתקדמים וקבלת תוכניות והדמיית תלת ממד לשימוש בתוכנות כמו אוטוקד וסקאצ'אפ.
כאשר עובדים עם מודד בית השקעות נדל"ן בארה"ב, חשוב ליצור תקשורת ברורה וציפיות מההתחלה. זה כולל הבנת היקף שירותיו של המודד, ניסיונו וכישוריו ולוח הזמנים שלהם להשלמת העבודה. כמו כן, חשוב לספק למודד את כל המידע הדרוש על הנכס, כולל כל הסקרים או בדיקות קודמים, כמו גם כל חשש או תחומי מיקוד ספציפיים. לאורך כל התהליך, חשוב לשמור על מערכת יחסים מכבדת ומכובדת עם המודד, ולשאול שאלות או להעלות כל חשש כשהן מתעוררות. בסופו של דבר, על ידי עבודה צמודה עם מודד מוסמך ומנוסה, אתם יכולים להבטיח שהשקעת הנדל"ן בארה"ב שלכם תהיה נכונה ושיש לכם הבנה ברורה של כל בעיה או התחייבות פוטנציאלית.

הסתמכות על תוכניות עדכניות מונעת טעויות

הסתמכות על תוכניות מעודכנות מונעת טעויות גם בשלב התכנון וגם בשלב הביצוע. כאשר המתכנן נותן לקבלן ולאנשי המקצוע תוכנית שאפשר לסמוך עליה, התוצאה טובה יותר. כשאנשי המקצוע צריכים "לאלתר" פתרונות בשל מדידות נכסים ישנה, עליהם להחליט כיצד להתנהל כשהם מגיעים לשטח ולמעשה "מגלים" את הפער. אפשר למנוע זאת על ידי מדידה מקדימה של הנכס, לפני תחילת תכנון השיפוץ.

דילוג לתוכן