מדידות פנים מחיר השירות ומחיר ההימנעות מהמדידה

תהליך השיפוץ בבית מתחיל בתכנון מקדים. בעל המקצוע, המעצב או האדריכל, צריך להתבסס על תכניות. אחת השאלות שעולות אצל בעלי הנכים יכולה להיות על מדידות פנים מחיר והאם באמת יש צורך לשלם אותו. מדידה מתבצעת על ידי מומחה בתחום שמביא איתו מכשור מתקדם. על המומחה לעבור בין כל החדרים והחללים המשותפים ולבסוף הוא מספק תמונה עדכנית של המבנה.

מדידות פנים מחיר על פי מטר מרובע

העלות של המדידה משתנה בין מבנה אחד לאחר. הסיבות לכך הן גודל המבנה והפירוט הנדרש בתהליך המדידה. מדידות פנים מחיר למטר מרובע נע בין 10 ₪ לבין 15 ₪. עלות מדידת 100 מ"ר תעמוד על 1000-1500 ₪.

לאחר שברור כמה המדידה אמורה לעלות כדאי לדעת כיצד היא יכולה לחסוך בעלויות השיפוץ. המדידה היא הדרך המדויקת ביותר לצאת לדרך. בסיום העבודה מגיש מודד הבתים והנכסים למזמינים ולאנשי המקצוע תוכניות דו ממדיות והדמיית תלת ממד. על בסיס הנתונים אפשר לתכנן את השינויים תוך ידיעה מה בדיוק המגבלות במבנה.

מדידות פנים מחיר השירות ומחיר ההימנעות מהמדידה

מדידות פנים חוסכות כסף וזמן

ברגע שמתחיל השיפוץ ולאחר שנחתמה הצעת המחיר מצד הגורמים המבצעים, כל שינוי עשוי להוביל לעלויות גבוהות נוספות. כל שינוי יכול להתבטא באלפי שקלים ובסופו של דבר בעשרות אלפי שקלים. הדרך להימנע מכך היא להתבסס על תוכניות עדכניות.

כשהתוכניות עדכניות, אין הפתעות ולכן תהליך השיפוץ מתבצע באופן רציף וללא עצירות שמעכבות את העבודה. מעבר לנוחות בעבודה רציפה, כשהתוכניות תואמת למציאות כל בעלי המקצוע יכולים לעבוד בשיתוף פעולה והתוצאה בדיוק לפי התכנון. בטרידיגו אנו מבצעים מדידות פנים ברעננה באמצעים מתקדמים ומוסרים תוך זמן קצר תוכניות דו ממד והדמיית הניתנת לשימוש בתוכנות התכנון המתקדמות כדוגמת אוטוקד וסקאצ'אפ.

דילוג לתוכן