מדידת בית לפני שיפוץ: שלב אחר שלב בתהליך

ההחלטה לבצע שיפוץ במבנה אף פעם לא מתקבלת בקלות. מדובר על השקעה כלכלית לצד שינוי באורח החיים לתקופה ארוכה. רגע אחרי קבלת ההחלטה חשוב לוודא כי ישנן תכניות מדידות פנים מדויקות. מדידת בית לפני שיפוץ אינה מורכבת כשעושים אותה נכון ובשלבים הבאים:

שלב ראשון – הזמנת המודד

כל שיש לעשות בהתחלה הוא למצוא חברה אשר מתמחה בדיוק בתחום זה. יש להזמין מודד בעל ניסיון, שמכיר את עולם השיפוץ ויודע מה המתכננים צריכים. המודד יוכל למסור מידע בטלפון בנוגע לעלויות וזמינות השירות.

שלב שני – מדידת הבית עם ציוד מתקדם

מדידת בית לפני שיפוץ מתבצעת באמצעים מתקדמים. לא עוד סרטי מדידה אלא מכשירים מדויקים שמציגים את התמונה המלאה. חשוב מאד להקפיד על הציוד הטוב ביותר ולוודא כי חברת המדידה עוברת על כל חלקי הבית ואם סוכם, מקפידה לציין גם נקודות חשמל ואחרות.

מדידת בית לפני שיפוץ שלב אחר שלב בתהליך

שלב שלישי – הגשת תוכניות

לאחר שהמודד יוצא מהבית עליו לעבד את הנתונים. תהליך זה לא צריך לקחת יותר מימים ספורים ולעתים מדובר ביום עבודה אחד בלבד. בטרידיגו הגשת התוכניות תתבצע בתוכנית דו ממד לצד הדמיית תלת ממד כך שהגורם המתכנן יוכל להשתמש בהן בתוכנות הנפוצות והמזמינים יכולים לראות את השיפוץ הצפוי בצורה ברורה.

שלב רביעי – תכנון השיפוץ

בהתאם לתוכניות שהוגשו יכול הגורם המתכנן להתחיל לתכנן את השינוי. במידה והתוכניות מתקבלות בהדמיית תלת ממד כפי שמגישה חברת טרידיגו, התוצאה מרשימה, המתכננים יכולים להשתמש בסקאצ'אפ או אוטוקד והמזמינים יכולים להתרשם מהשינוי עוד לפני היציאה לדרך.

שלב חמישי – שיפוץ בהסתמך על מדידת בית לפני שיפוץ

השיפוץ מסתמך על התוכניות של הגורם המתכנן. ככל שהתוכניות מדויקות יותר כך השיפוץ צפוי להיות חלק יותר הן מבחינת לוחות הזמנים והן מבחינת העלויות.

דילוג לתוכן