מדידת נדל"ן להשקעה – אתם לא רוצים לוותר על השירות

חושבים לרכוש נדל"ן לצורך השקעה? אם כן, אתם רוצים להיות בטוחים שמה שמוצע לכם תואם את המציאות. מדידת נדל"ן להשקעה תסייע לכם לקבל את ההחלטה האם הנכס אכן מתאים לכם או לא.

מדוע כדאי לבצע מדידת נדל"ן להשקעה?

הזמנת שירותי המדידה יכולה להיות משמעותית בתהליך רכישת הנדל"ן לפני קבלת ההחלטה האם להשקיע בו או לא. ישנן סיבות רבות להזמין את השירות ובניהן:

סיבה ראשונה – התוכניות לא תמיד מדויקות

לצד הגעה אל הנכס תקבלו גם תוכניות. הבעיה עם התוכניות הללו היא שהן לא תמיד מדויקות. יתכן והתוכניות ישנות ואז לא היה שימוש באמצעים מתקדמים לעדכון ויתכן כי ישנו פער בין מה שתוכנן למה שבוצע בפועל. אי התאמה בין התוכניות לבין המציאות עלולה להוביל לבעיות עתידיות מול גורמים בעירייה ובנוסף להקשות על פעולות השבחת הנכס. שירותי מדידה עוזרים לראות את התמונה המלאה והברורה בנוגע לנכס.

סיבה שנייה – הערכה נכונה יותר של הנכס

קל יותר להעריך את הנכס כאשר ברור מהו הגודל המדויק שלו. הדבר נכון במיוחד בעסקאות המחושבות על פי מטר מרובע. כאשר ישנן תוכניות מדויקות אפשר גם להעריך האם אפשר לדון בנושא גובה תשלומי הארנונה.

מדידת נדלן להשקעה – אל תוותרו על השירות

סיבה שלישית – תכנון לקראת שיפוץ

פעמים רבות הרכישה של הנכס מיועדת להשבחה ומכירה או השכרה. לשם כך יש צורך להיכנס להליך שיפוץ. מדידת נדל"ן להשקעה נותנת לגורמים המתכננים תמונה ברורה של הנכס ומקלה גם על תכנון השינוי וגם על הערכת העלויות הצפויות ליישם את התכנון.

מדידת נדל"ן עם טרידיגו

חברת המדידות טרידיגו מבצעת מדידות בנכסים לפני רכישה, שיפוץ ולחישוב ארנונה. החברה מגישה את המדידות בתוכנית דו ממד והדמיית תלת ממד.

 

 

דילוג לתוכן