מודד בתים ונכסים: מענה לשאלות נפוצות

מודד בתים ונכסים הוא בעל מקצוע אשר יכול לספק מידע מדויק על המבנה הקיים. במסגרת העבודה הוא יגיע אל הנכס בזמן שייקבע ויתחיל לאסוף נתונים. הוא יסתובב בין החדרים, המסדרונות והחללים המשותפים בבית, ייקח מידות ויזין אותן לתוכנה. בסוף העבודה בבית יהיה עליו לעבד את הנתונים לתוכנית מסודרת ולהגישה למזמינים.

כיצד מתבצעת מדידת הנכס?

היום, מודד בתים ונכסים משתמש במכשירי מדידה דיגיטליים. התוצאות המתקבלות מדויקות ברמת המ"מ והמודד יכול לבחון כל שטח לרבות: חדרים, מסדרנות, נישות, בליטות, שקעים, נקודות מים ועוד. לא תמיד יש צורך בכל הפירוט ולכן מומלץ לתאם ציפיות כבר בשלב הזמנת המדידה.

באיזה קובץ תקבלו את התוכניות?

כל מודד יגיש תכנית דו ממדית ברורה. עם זאת, מדידת בית לפני שיפוץ בחברת טרידיגו, תרשים התכניות שתקבלו יהיה ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף לתוכנית "סטנדרטית" אנו מגישים גם קובץ המכיל הדמיית תלת ממד. הקובץ שימושי לתוכנות תכנון והמעצב או האדריכל שרוצים להכניס שינויים במבנה יכולים להציג לבעלים את התמונה המלאה בצורה הברורה ביותר תודות להדמיה זו.

מודד בתים ונכסים מענה לשאלות נפוצות

מה חשוב לשאול מודד בתים ונכסים לפני תחילת העבודה?

ישנן מספר שאלות שכדאי להעלות כבר בתחילת העבודה וזאת כדי להימנע מהפתעות ופערי ציפיות:

  •       יש לשאול את המודד באילו אמצעי מדידה הוא משתמש ולוודא כי אלו דיגיטליים.
  •       יש לברר כיצד תקבלו את התוכניות ולוודא שתקבלו גם הדמיית תלת ממד שמתאימה לשימוש בתוכנות כמו סקאצ'אפ ואוטוקד.
  •       כדאי לשאול לגבי זמינות בעל המקצוע ותוך כמה זמן הוא יגיש לכם את התוכניות כשזמן העיבוד הנדרש עבור מבנה סטנדרטי אמור לקחת ימים ספורים או פחות.
  •       חשוב לשאול את המודד על הניסיון הקודם שלו, שיטת העבודה ובאופן כללי לקבל מידע רב כך שתרגישו בטוחים שתקבלו את שירותי המדידה הטובים ביותר.
דילוג לתוכן