מודד בתים

הזמנתו של מודד בתים יכולה לשנות את תהליך השיפוץ שלכם. במקרים רבים התוכניות הנוכחיות של המבנה אינן מדויקות. הסיבה לכך יכולה להיות אמצעי מדידה ישנים והיא יכולה להיות פער שבין מי שביצע את התוכנית לבין מי שהוציא אותה לפועל. כך או אחרת, אתם לא רוצים להתחיל את השיפוץ שלכם ואפילו לא את התכנון, בלי שיש בידכם תוכניות עדכניות.

למה ומתי צריך להזמין מודד בתים?

רגע לפני שנבין כיצד נכון לעבוד עם מודד בתים כדאי לענות על השאלה למה ומתי יש להזמין את שירותיו. ביום יום אין ממש צורך במדידת הבית. אפשר לגור בו גם אם ישנה "סטייה" ופער בין התוכניות המקוריות של הבנייה לבין המציאות. כאשר עולה הצורך לבצע שינוי בבית או אם אתם רוצים לרכוש נכס חדש, המדידות יהיו לעזר.

מטרת מדידות הנכסים היא לבחון את כל הבית מבחינת המידות. המודד אוסף מידע בנוגע לחדרים, המסדרונות והחללים המשותפים ומעבד אותם לכדי תכנית עדכנית. המודד עובר בבית עם מכשירים מתקדמים, בודק את הגבהים השונים, המעברים ויכול אפילו לסמן את נקודות החשמל.

מודד בתים

לעבוד נכון עם מודד בתים

מדידת נדל"ן להשקעה יכולה להיות פשוטה מאד ולמעשה, בדרך כלל לא יידרש מכם דבר למעט קביעת תאריך מפגש בביתכם בו המודד יוכל לאסוף את כל הנתונים הפשוטים. עם זאת, כדי לקבל את התוצאות כפי שאתם מצפים להם, חשוב לבצע תיאום ציפיות בתחילת הדרך (ועדיף בשיחת הטלפון). בשלב הראשון כדאי שתבררו כיצד מתבצעת העבודה, תוך כמה זמן תוכלו לקבל את הנתונים ובאיזה קובץ.

כל מודד בתים יגיש לכם תוכניות אך בחברת טרידיגו יגישו לכם גם קובץ הדמיה תלת ממדי כך שהמעצב או האדריכל שלכם יוכל לתכנן בקלות את השיפוץ ואתם תוכלו לראות את השינוי הצפוי בצורה הברורה ביותר. רגע לפני הזמנת המודד כדאי גם שתוודאו כי תוכלו לקבל את התוכניות בהקדם וכן אם יש לכם בקשות מיוחדות, חשוב שתעלו אותן.

דילוג לתוכן