מודד דירות מוסמך

לקראת הליך שיפוץ מומלץ להזמין מודד דירות מוסמך. הזמן הנכון ביותר להזמינו הוא לפני שעובדים על התוכניות וזאת כדי לעבוד על מסמך עדכני. במקרים רבים בישראל התוכניות הנוכחיות של הדירה אינן מעודכנות. הסיבה לכך יכולה להיות מכשור ישן בו השתמשו בעבר או פער בין מה שתוכנן לבין מה שהקבלן המבצע ביצע בפועל.

לא פעם מגלים בעלי דירות כי התוכניות עליהן הסתמכו שונות מהמציאות. במקום לגלות זאת לאחר שכבר הגיעו קבלנים ואנשי מקצוע לבצע שינויים בדירה או לאחר שהוזמנו חומרים ואפילו רהיטים, עדיף לעבוד על התוכניות העדכניות ביותר.

מודד דירות מוסמך שמגיש תוכניות דו ממד והדמיות

בחברת טרידיגו המדידות מתבצעות תוך שימוש באמצעים מתקדמים ומעובדות אל קובץ דו ממדי לצד קובץ הדמיית תלת ממד. רוב בעלי הדירות לא קוראים תוכניות ביום יום והדרך הטובה ביותר להעריך את השינוי במבנה ולקבוע האם הוא הטוב ביותר היא במבט תלת ממדי.

מודד דירות מוסמך

קובץ תלת ממד נמסר למזמינים, ללא עלות מדידת דירה נוספת כך שהמתכננים יכולים לעבוד עליו באמצעות התוכנות שהם רגילים לעבוד איתן. בסופו של דבר המזמינים נהנים גם ממבט ברור על השינוי שהם רוצים ליצור וגם מעבודה ללא הפתעות.

היתרונות של הזמנת המודד

המודד הוא בעל המקצוע המתאים למסירת תוכניות עדכניות למבנה. הוא עובר בדירה על כל חלקיה ומסמן באופן מדויק כל פניה, נישה ונתון שיכול להיות רלוונטי. תכנון המבוסס על תוכניות עדכניות ומקצועיות חוסך בתהליך השיפוץ או שינוי המבנה זמן כיוון שכל בעלי המקצוע יודעים בדיוק מה עליהם לבצע. כמו כן, המדידות חוסכות בעלויות כיוון שאין הפתעות באמצע העבודה ואין צורך לבצע שינויים או הזמנה של חומרים (הזמנה גדולה או קטנה מדי של חומר). 

דילוג לתוכן