שירותי מדידה: כל מה שחשוב לדעת

שירותי מדידה ניתנים על ידי חברה המתמחה בתחום ובדרך כלל יוזמנו לקראת שיפוץ. תכנון ללא מידע מדויק עלול להוביל לעלויות מיותרות ולבזבוז זמן יקר בתהליך העבודה. כדי להכיר את השירות וחשיבותו, מצורפות הנקודות שתרצו להכיר.

שירותי מדידה נותנים את התמונה המדויקת בנוגע למבנה

מדידה מדויקת היא הדרך לדעת כיצד בדיוק נראה המבנה. הדבר רלוונטי במקרים שונים ובמיוחד לקראת שיפוץ. כאשר אנשים גרים בבית וכשיש בו רהיטים, אפשר להעריך כיצד הוא ייראה לאחר הכנסת השינויים. אפשר להסתמך על תכניות ישנות, אך לא פעם מתברר כי הן לא מדויקות. הזמנת שירותי מדידה היא הדרך לוודא כי אתם מסתמכים על תוכניות עדכניות.

שירותי המדידה ייתנו לכם יותר מידע מכפי שתוכלו לחשוב עליו

בתהליך המדידה נבחנים כל הנתונים של המבנה. בכלל זה גודל החדרים, גובה התקרה, זוויות שונות שקיימות בבית בקירות. יסומנו נישות ואפילו נקודות חשמל אם תרצו בכך. המידע אותו תקבלו יהיה המדויק ביותר ותוכלו להסתמך עליו כדי לתכנן את השיפוץ הקרוב.

שירותי מדידה

שירותי מדידה נותנים קובץ דו ממד ויכולים לכלול הדמיה

עלות מדידת בית או דירה תוכלו לקבל על גבי קובץ תוכניות דו ממד. עם זאת, חברת טרידיגו אשר מתמחה בהדמיות, תספק לכם גם הדמיית תלת ממד. החברה לא גובה על כך תוספת תשלום ואתם תוכלו להשתמש בקובץ כדי לתכנן את השיפוץ או השינוי ולראות אותו בצורה הברורה ביותר. הקובץ ניתן לשימוש בתוכנות העיצוב המתקדמות ויהיה שימושי ביותר.

שירותי המדידה מתאימים לפני שיפוץ אך לא רק

לרוב, יוזמנו שירותי מדידה לפני שיפוץ וזאת כדי לתכנן נכון את השינויים במבנה. עם זאת, אפשר להזמין את השירותים גם במקרה שנראה כי ישנו פער בין התוכניות לבין מסירת הדירה על ידי הקבלן. כמו כן, במקרים בהם עולה החשד שישנו פער בין הארנונה המחושבת לבין השטח האמיתי, כדאי להזמין מודד בתים.

דילוג לתוכן